WNĘTRZA


HOME STAGING

Profesjonalna metamorfoza nieruchomości. Zwiększ jej wartość znacznie skróć czas sprzedaży! 
elektroniczny certyfikatUsługa home staging skierowana jest do osób, które mają zamiar wynająć bądź sprzedać mieszkanie, dom lub apartament. Głównym celem home stagingu  jest podniesienie ,,wartości’’  nieruchomości w przypadku sprzedaży czy uzyskanie większego czynszu z najmu. Małym kosztem potrafimy całkowicie zmienić charakter wnętrza. Odpowiedni dobór dodatków oraz prawidłowa aranżacja funkcjonalna wnętrz, mają istotne znaczenie. Nasze działania pozwolą odświeżyć i podkreślić walory każdej nieruchomości, a wnętrze zmieni się nie do poznania!

Posiadamy akredytację Home Stagers Network Polska. Nasza wiedza, doświadczenie oraz umiejętność wykorzystania najnowocześniejszych trendów sprzedażowych mogą zaowocować w postaci zaoszczędzonego czasu i pieniędzy przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Połączenie umiejętności dekoratorskich, technik marketingowych i prezentacyjnych to klucz do sukcesu = sprzedanego mieszkania. Obejrzyj Home Staging w praktyce na Domo+.

Szybkie metamorfozy

Metamorfoza lub projekt wnętrza

Zaproponujemy nowy funkcjonalny układ  dla nowego mieszkania lub tego, w którym Państwo mieszkacie. Pomożemy w wyborze odpowiednich mebli i dodatków. Wspólnie zaaranżujemy Państwa dom tak, aby stał się wizytówką i miejscem do którego wraca się z radością.
Powierz swoje wnętrze doświadczonemu architektowi, który pomoże je urządzić zgodnie z zasadami ergonomii, wygodnie, a jednocześnie według najnowszych trendów
Cena ustalana indywidualnie, w zależności od metrażu i zaangażowania niezbędnego do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

projekt łazienki październik 2016

Projektowanie układów funkcjonalnych

W przypadku układu od dewelopera rzadko jest on doskonały – zawiera często liczne błędy – zbyt długie i ciemne korytarze, kolizje drzwi, afunkcyjne przestrzenie. Nic dziwnego – wykonywany jest jako przykładowe rozplanowanie przestrzeni.
W tym wypadku ważna jest więc współpraca z architektem. Może on przygotować, poprzedzony ankietą, układ funkcjonalny, który będzie dedykowany, a przestrzeń będzie „szyta na miarę” określonych potrzeb funkcjonalnych i estetycznych Inwestora. 

Przykłady rozwiązań funkcjonalnych


Sprawdź szczegółowy zakres projektu wnętrza tutaj.

Wariant I – Diagnoza Home Staging + raport pisemny

Jeżeli chcieliby Państwo poznać przyczyny problemów ze sprzedażą lub wynajmem swojej nieruchomości, nasza firma proponuje zapoznanie się z Państwa nieruchomością i postawienie diagnozy oraz sporządzenie pisemnego raportu z szacowanym budżetem (proponowana kolorystyka, meble, dodatki itp.). Pisemny raport pozwoli Państwu samodzielnie wykonać proponowane zmiany.
Koszt usługi to 250zł (nieruchomość do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój +50zł)
W przypadku zdecydowania się na wariant IV lub V, koszt diagnozy zostanie odliczony od całkowitego kosztu przeprowadzenia Home Stagingu.

Wariant II – Stylizowana sesja zdjęciowa nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Po wykonaniu rekomendowanych przez nas zmian, proponujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej z wykorzystaniem istniejących oraz wypożyczonych specjalnie na potrzeby sesji dodatków.
Ten wariant kierujemy również do tych z Państwa, których nieruchomość wymaga jedynie stylizacji oraz profesjonalnych zdjęć. Państwa nieruchomość zostanie zaprezentowana w odpowiedni sposób, poprzez ukazanie jej wszystkich atutów. Dzięki temu państwa nieruchomość wyróżni się na tle innych ofert, co przyspieszy jej sprzedaż lub wynajem.
Koszt usługi od 500zł

Wariant IV – Home Staging nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Powierzają Państwo naszej firmie wykonanie pełnej usługi home stagingu- metamorfozy nieruchomości.
Szacowany koszt takiej usługi wynosi do 2% wartości nieruchomości. Koszt uzależniony jest od stanu nieruchomości i koniecznych do wykonania zmian.
Każda nieruchomość rozpatrywana jest indywidualnie, cena zawiera usługę home stagingu- nadzór i wdrożenie zaproponowanych zmian, profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości oraz przygotowanie oferty nieruchomości.
W celu wykonania zmian proponujemy naszych wykwalifikowanych fachowców remontowych, z którymi współpracujemy lub możemy skorzystać z usług fachowców rekomendowanych przez Państwa.
Dodatkowo proponujemy możliwość wykonania wizualizacji 3D oraz rzutów ofertowych.

Umów się na bezpłatną konsultację.

Mieszkanie na Gumieńcach - HOME STAGING

zdjęcia: Kasia Mularczyk

Mieszkanie na poddaszu przy ul. Monte Cassino - HOME STAGING

Mieszkanie przy ul. Monte Cassino - HOME STAGING

zdjęcia Małgorzata Borkowska

Mieszkanie przy ul. Powst. Wielkopolskich -  koncepcja aranżacji

Metamorfoza balkonu przy al. Bohaterów Warszawy


Metamorfoza salonu w Warzymicach


Dom pod Szczecinem - przygotowanie do sprzedaży

 

Mieszkanie przy al. Bohaterów Warszawy - metamorfoza

 

Porady online

zdjęcia wykonane przez Klientów


Wkrótce zdjęcia po

Mieszkanie przy ul. Kuśnierskiej - metamorfoza


 RZUTY OFERTOWE

rzuty2rzuty1 
Blogging tips