ARCHITEKTURA

Nasze biuro projektowe architeka oferuje usługi projektowania architektonicznego i wnętrz m.in. energooszczędnych domów jednorodzinnych, mieszkań oraz lokali usługowych. Prowadzimy dla naszych klientów nadzór autorski oraz kompleksową obsługę inwestycji. Nasza firma zajmuje się również tworzeniem wizualizacji, animacji oraz rzutów ofertowych. 
Współpracujemy z firmą TLS Developer tworząc nowoczesne, indywidualne domy jednorodzinne pod klucz. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą.

Dom na Bezrzeczu
rozpoczęcie budowy styczeń 2016 
 
Zapraszamy do skorzystania z konsultacji przy remontach wnętrz i kolorystyki elewacji
Nie ważne czy to nasz pierwszy remont, czy mamy ich na swoim koncie kilka, przygotowując się do remontu mieszkania stajemy zawsze twarzą w twarz z ogromem dylematów. Jeśli nie mamy pewności co do własnego poczucia estetyki, możemy zwrócić się o pomoc do specjalisty. Czym jest i co można zyskać dzięki jednorazowej konsultacji architekta?

Efekt wizualny
Nie jest tajemnicą, że sposób w jaki urządzamy swoje mieszkania na przełomie ostatnich lat zmienił się nieprawdopodobnie. Oprócz tego, że ma być schludnie i funkcjonalnie, pragniemy aby styl mieszkania odzwierciedlał nas samych, zaskakiwał oryginalnością i zachwycał dbałością o szczegóły. Niestety osiągnięcie wyżej opisanego efektu nie jest sprawą prostą, a wybór dostępnych materiałów i nietuzinkowych rozwiązań nieskończony. Nie każdego jednak stać na zlecenie wykonania profesjonalnego projektu mieszkania.W  tej sytuacji najlepszym wyjściem jest właśnie jednorazowa konsultacja, która za niewielkie pieniądze umożliwia zakup pomysłu wraz ze wskazówkami jak go zrealizować.

Czym jest i jak działa jednorazowa konsultacja
Przed spotkaniem z architektem prawdopodobnie zostaniemy poproszeni o dostarczenie mu listy zagadnień, jakie chcemy omówić podczas konsultacji, oraz ewentualnie zdjęć lokalu. Jest to konieczne po to, aby mógł się on należycie przygotować do rozmowy z klientem. Spotkanie może odbyć się w mieszkaniu właścicieli, równie dobrze jednak w biurze projektanta lub inny dowolnym miejscu. Podczas takiej konsultacji architekt podpowie właścicielom najlepsze rozwiązania dla ich wnętrza, pomoże wybrać styl i kolorystykę, może również zasugerować jakie jego zdaniem materiały powinny zostać użyte. Jego pomysły mogą zostać przedstawione w postaci szkiców zawierających bryły mebli i ich rozmieszczenie w pomieszczeniu. Jednorazowa konsultacja nie zobowiązuje właścicieli do dalszej współpracy z projektantem.

Co zyskujemy poprzez konsultację architekta?
Dzięki zasięgnięciu porady u profesjonalisty mamy szanse na prawie samodzielne stworzenie wnętrza idealnego. Dzięki przygotowanym przez niego szkicom i podążając za jego wskazówkami, zadanie to staje się o wiele łatwiejsze do zrealizowania. Lata doświadczenia i znajomość nowinek ze świata wnętrzarskiego pozwala architektowi  znaleźć rozwiązania nieoczywiste dla laika. Nieschematyczne myślenie jest umiejętnością, która pozwala wybiegnąć poza ogólnie przyjęte normy. Dzięki temu pomieszczenia projektowane przez architekta lub według jego wskazówek nie są kolejną kopią tych, które oglądamy w magazynach wnętrzarskich. Przed przeprowadzeniem remontu warto rozpatrzyć możliwość skorzystania z tej właśnie usługi.


Realizacje TLS Developer 


Wydruki 3D
Oferujemy wydruki 3D:
–  makiet i modeli architektonicznych, a także bibliotek z większości programów CAD
–  elementy  maszyn, urządzeń zabawek czy przedmiotów codziennego użytku – koła zębate, łączniki, uchwyty itp.
–  prototypy i inne produkty koncepcyjne –  gadżety, biżuterię itp.
W naszych drukarkach przestrzennych stosujemy technologię FFF (ang. fused filament fabrication, czyli osadzanie topionego materiału). Używamy przed wszystkim tworzyw sztucznych takich jak: PLA, ABS, PVA, nylon, Laywood (materiał drewnopodobny, kompozyt plastiku i drewna) oraz Laybrick (kompozyt plastiku i gipsu imitujący kamień).
Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny wydruku.

nasza drukarka 3D

 
Blogging tips